НАША ІСТОРІЯ

В архівних документах зафіксовано, що в Чукалівці у 1858 році була однокласна парахіальна( тобто при церкві) так звана школа-дяківка.

Навчав у ній, як правило, дяк.1864 року вчителював у ній Тимчишин Давид. А до школи ходила тоді 21 дитина.

В 1906 році заснував школу в селі Сливінський Володимир Олександрович(1875-1943рр.) і пропрацював у ній з 1906року по 1914 рік. Знаходилась вона на бережку біля церкви.

В 40-х роках школа була розміщена в хаті Остап'як Юстини Миколаївни. Це була селянська хата з двома маленькими кімнатами.

Навчання вів один учитель,у якого навчались усі діти. Знання дітей були дуже обмеженими.

У 1957 році було побудовано теперішню початкову школу зі шлакоблоків,яка складалась з трьох класних кімнат( одна з них прохідна) і коридору.
Вчителювала у ній і була завідувачем майже 40 років Марія Степанівна Павликівська.
За час своєї праці вона щиро полюбила село, людей і діток,які вчилися у школі.
Марія Степанівна повністю віддавала дітям тепло свого серця, материнську любов, свій талант педагога.

На сьогоднішній день матеріально-технічна база Чукалівської початкової школи налічує одну основну одноповерхову будівлю, у якій знаходяться три класні кабінети,підсобне приміщення, коридор, два діючі санвузли.

Педагогічний колектив школи:

-загальна кількість учителів-8

З них:

-спеціаліст вищої категорії-4;

-спеціаліст II категорії-3;

-спеціаліст І категорії - 1;

Директорка школи

Шипова Тетяна Юріївна

вчитель 2 класу ( II категорія)

Янківська Марія Миколаївна

вчитель 4класу (вища категорія)

Римар Галина Орестівна

вчитель 1 класу (І категорія)

Бурик Леся Василівна

вчитель 3 класу( вища категорія)

Вацеба Оксана Дмитрівна

вихователь дошкільної групи (ІІ категорія)

Гаврилів тетяна Ігорівна

практичний психолог,соціальний педагог(II категорія)

Бардиш Уляна Романівна

вчитель англійської мови

(старший вчитель)

Дяків Оксана Володимирівна

Співпраця з батьками.

Особливим і важливим напрямком роботи школи була і залишається тісна співпраця з батьками,взаємовідповідальність шкільних працівників і батьків у навчанні і вихованні дітей.

коріння.Про це свідчать виховні заходи, які проводяться у школі щорічно і стали традиційними:

-Свято Першого дзвоника;

-Свято «Прощавай,Букварику!»;

-День вчителя;

-Свято «Золота осінь»;

-День Святого Миколая;

-Свято зустрічі Нового Року та Різдва Христового;

-День матері;

-Свято «Прощання з початковою школою»;

-Свято Останнього дзвоника.

Вихованці школи постійно беруть активну участь у традиційних сільських святкуваннях до дня Перемоги, Дня Незалежності, Дня села.